Erialased koolitused

Erialased koolitused

10.10.2014 toimub koolitus:Tänapäevane kardiokirurgia Dr. Holden Vähi (kardiokirurg PERH) ja Posttrombootiline sündroom Dr. Veronika Palmiste (vaskulaarkirurg ITK), toimumiskoht Tallinna Tehnikaülikool, kestus 8 h ja väjastatakse vastav sertifikaat.

Koolitusel antakse ülevaade milline oleks roll perearstil selliste kaebustega patsiendi puhul. Ootatud on ka teised kollegid kes oma töös antud probleemidega kokkupuutuvad. Koolitus kestab 8akh, mille järel väljastatakse ka vastav sertifikaat.
17.10.2014 toimub koolitus: bariaatriline haige
Toimumiskoht Tallinna Tehnikaülikool majandusmaja akadeemia tee 3, koolituse kestus 9:00-16:00. Koolituse lektoriteks on Dr. Rein Adamson üldkirurg, bariaatriline kirurg. Ja Dr. Martin Adamson üldkirurg. Aina enam võib kohata patsiente kelle probleemide algpõhjus on rasvumine ja sellega kaasnevad haigused. Patsient on suletud ringis kus Ta üksi enam välja ei saa. Antud koolituse eesmärk on anda ülevaade hetke seisust bariaatrilisest kirurgiast ja teavet perearstidele/õdedele millal ja kuidas antud patsienti nõustada ning millal on mõtekas soovitada kirurgilist sekkumist. Koolituse maht 8 akh koolituse läbimise kohta väljastatakse sertifikaat.
9-9:15 Kogunemine, hommikukohv
9:15-11:30 Bariaatriline kirurgia, millisele patsiendile. Näidustused.
11:45-12:00 Uued suunad ja operatsioonimeetodid bariaatrilises kirurgias
Riskid bariaatrilises kirurgias ja teadlik patsient.
12:00-13:00 Lõuna
13:00-15:30 Postbariaatriline kirurgia – millega tegemist?
Keha kontuurivad operatsioonid massiivse kaalulanguse järgselt
15:30-16:00 Arutelu ja sertifikaatide kätteandmine

Võimalusel lisandub lektor, kes tutvustab laste ülekaalu probleeme ja anname ülevaate sotsiaalpsühholoogilistest teguritest ülekaalu tekkimisel.

Koolituse hind on 65 eurot, millele lisandub käibemaks 20% kokku 78 eurot (lõuna, materjalid,kohvi jms. hinna sees) Koolitus toimus koostöös Adams Kirurgia Grupiga.